De groepsleerkracht is de eerstverantwoordelijke voor zijn of haar groep. De uitvoering van (extra) hulp aan de hele groep, individuele of groepjes kinderen behoort tot de kerntaken van de groepsleerkracht.

Groepsleerkrachten

De volgende leerkrachten staan voor de groepen:

Juf Jessica

Juf Mirjam

                  Groep 1/2a

    • juf Jessica Scholten: maandag en dinsdag
    • juf Mirjam van Beekom: woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Annelies

Juf Dita

                  Groep 1/2b

    • juf Annelies Wolters: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
    • Juf Dita Westerveld: woensdag

Juf Annelies

                  Groep 1/2c

    • juf Annelies Kraaijeveld: maandag t/m vrijdag

Juf Marianne

Juf Ingrid

                  Groep 1D

    • juf Marianne Cornelissen: maandag, dinsdag en woensdag
    • Juf Ingrid Klein: donderdag en vrijdag

Juf Elsemieke

Juf Rianne

                  Groep 3a

    • juf Elsemieke Stout: maandag, donderdag en vrijdag
    • juf Rianne Bultena: dinsdag en woensdag

Juf Bo

                  Groep 3b

    • juf Bo van Luik: maandag t/m vrijdag

Juf Nienke

                  Groep 4a

    • juf Nienke Wassink: maandag t/m vrijdag

Juf Bianca

Juf Yvonne

                  Groep 4b

    • juf Bianca Geerts: Maandag, dinsdag en woensdag
    • juf Yvonne Cornelissen: donderdag en vrijdag

Juf Sandra

Juf Karin

                  Groep 5a

    • juf Sandra de Koning: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
    • juf Karin Los: Woensdag

Juf Karin

Juf Marianne

                  Groep 5b

    • juf Karin Los : maandag en dinsdag
    • juf Marianne Botter: woensdag, donderdag en vrijdag

Meester Gerben

Juf Kirsten

                  Groep 6

    • Meester Gerben Veerman: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
    • juf Kirsten van Buuren: woensdag

Juf Susanne

                  Groep 6/7

    • juf Susanne Kuijper: maandag t/m vrijdag

Juf Wendy

Juf Corina

                  Groep 7

    • juf Wendy Pols: maandag en dinsdag
    • juf Corina Schoonebeek: woensdag, donderdag en vrijdag

Meester Robin

Juf Kirsten

                  Groep 8

    • Meester Robin Koster: maandag, dinsdag en woensdag
    • juf Kirsten van Buuren: donderdag en vrijdag
  • Vakleerkracht gym voor de groepen 3 t/m 8:
    • Meester Arjan van Diggelen: maandag, donderdag en vrijdag