Ons team
Wil je ons team versterken? Check onze video en solliciteer makkelijk via: werkenbijpcpobr.nl
Leerkrachten
Daisy van der Linden
Groep 1A
Geena Groenendijk
Leerkracht 1B
Marianne Cornelisse
Leerkracht 2A en leesspecialist
Dita Westerveld
Leerkracht 2A
Rianne Bultena
Leerkracht 2B
Ingrid Klein
Leerkracht 2B
Angelique Smit
Leerkracht kleuters
Elsemieke Stout
Leerkracht 3 en aandachtsfunctionaris
Guusje Freriks
Groep 4A (ma), groep 7B (di, wo), groep 7A (do), onderwijsassistent (vr)
Hanneke Hartkoorn
Leerkracht 4A
Nienke Wassink
Leerkracht 4B en preventiemedewerker
Kristel van den Berg
Groep 4B (wo), onderwijsassistent (do, vr)
Ronieke van der Kruijff
Leerkracht 5 en schoolopleider
Justin Voortman
Groep 6B (ma, di), groep 6A (wo), groep 5 (do)
Susanne Kuijper
Leerkracht 6A en bovenbouwcoördinator
Yolanda Stakenburg
Leerkracht 6B
Sandra de Koning
Leerkracht 7A, taal- en leesspecialist
Marianne Botter
Leerkracht 7B
Corina Schoonebeek
Leerkracht 8A
Constance Simons
Leerkracht 8B, vertrouwenspersoon en preventiemedewerker
Bianca Geerts
Leerkracht
Manuela Stam
Leerkracht
Vakleerkrachten Bewegingsonderwijs
Maurice de Boer
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs, ICT'er en Rots & Water coördinator
Tom Tamerius
Stagiair Bewegingsonderwijs
Leerlingondersteuning
Carina Keus
Onderwijsassistent en BOUW!-specialist
Daisy van der Linden
Groep 1A
Guusje Freriks
Groep 4A (ma), groep 7B (di, wo), groep 7A (do), onderwijsassistent (vr)
Justin Voortman
Groep 6B (ma, di), groep 6A (wo), groep 5 (do)
Kristel van den Berg
Groep 4B (wo), onderwijsassistent (do, vr)
Marco Trograncic
Onderwijsassistent
Sanne Bakker
Stagiair en onderwijsassistent
Yvette Oosterwaal
Onderwijsassistent
Directie en interne begeleiding
Robert Bakker
Directeur
Ilse Barendregt
Intern begeleider (gr. 1 tot en met 4)
Carola Klein
Intern begeleider (gr. 5 tot en met 8)
Dittie Achterberg
Onderbouwcoördinator
Susanne Kuijper
Leerkracht 6A en bovenbouwcoördinator
Administratie
Nicolien Zom
Administratief medewerker
Marit Leertouwer
Eventmanager
Conciërges
Rene de Lely
Conciërge
Elly Maaskant
Conciërge
Specialisaties
Sandra de Koning
Leerkracht 7A, taal- en leesspecialist
Marianne Cornelisse
Leerkracht 2A en leesspecialist
Ronieke van der Kruijff
Leerkracht 5 en schoolopleider
Carina Keus
Onderwijsassistent en BOUW!-specialist
Elsemieke Stout
Leerkracht 3 en aandachtsfunctionaris
Maurice de Boer
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs, ICT'er en Rots & Water coördinator
Constance Simons
Leerkracht 8B, vertrouwenspersoon en preventiemedewerker
Nienke Wassink
Leerkracht 4B en preventiemedewerker
Kindcentrum
Jerry Tieleman
Brede school en FACET Ridderkerk
Bianca Hogendoorn
Clustermanager SKR Bolnes
Miranda Breevaart
Pedagogisch coach en praktijkopleider SKR Bolnes
Elvira van Dijk
Pedagogisch medewerker Peuterspeelgroep de Peuterbol (SKR Bolnes)
Lydia Hofstee
Pedagogisch medewerker Peuterspeelgroep de Peuterbol en BSO Pandaberen (SKR Bolnes)
Jennifer Heikoop
Pedagogisch medewerker Peuterspeelgroep de Peuterbol en BSO Koalaberen (SKR Bolnes)
Ilona Exalto
Pedagogisch medewerker buitenschoolse opvang Pandaberen (SKR Bolnes)
Ashley Hagenbeek-Dijksman
Pedagogisch medewerker buitenschoolse opvang Koalaberen (SKR Bolnes)
Vrijwilligers
Dirk Ketting
Vrijwilliger